† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

 Despre Nume, Emblema si Site !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 8:10 am

Numele fiind deja ales, ar trebuie cineva sa vorbeasca cu Masck si sa ii zica sa il schimbe. Cit despre Emblema nustiu ce sa va zik !! Si despre site ,vam zis ca e deja gata, doar sa imi spuneti daka il vreti ori nu ca sa stiu ce sa fac.
Sus In jos
ex
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ex


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 30
Localizare : Buzau

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 9:32 am

mai trebuie zp-uri ca sa schimbam numele asa ca nu putem inca >.< iar cat despre emblema cred ca se va schimba cu siguranta iar site-ul tau e bun si nu am nimic impotriva lui
Sus In jos
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeMier Mar 21, 2012 1:18 pm

ex a scris:
mai trebuie zp-uri ca sa schimbam numele asa ca nu putem inca >.< iar cat despre emblema cred ca se va schimba cu siguranta iar site-ul tau e bun si nu am nimic impotriva lui
Pai vezi ca eu am inteles ca Masck nu vrea sa il schimbe, deoarece nu e deacord cu numele asta nou !!
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 3:41 am

hai sa va zic ce am inteles si eu despre alegereanoului nume.Nu cred ca va fi schimbat,cel putin nu cu cel care a iesit,cu parere de rau Alex,dar masck prefera un nume romanesc,si sincer si eu prefer lafel.Chiar de dinainte sa propuneti nume pt clan,daca te uiti atent eu am specificat sa fie romanesc.
In primul rand nume cu "we own" sunt gramezi,numa tasteaza la clan searc "own" si ai sa vezi cate ies.In al doilea rand cum zice si masck,suntem romani,deci se cuvine nume romanesc.Asa ca trebuie gasita o solutie,nu am sa spun sa punem urmatorul nume cu cele mai multe voturi,pt ca ala este "obscen",nume ales de mine si apoi o sa credeti ca exista un conflict de interese.Veniti cu o idee cum sa remediem aceasta problema,facem un nou sondaj?propunem nume noi? alegem urmatourul nume cu cele mai multe voturi? sincer nu stiu,dati si voi o parere,cert este ca "we own" nu o sa se intample.
Sper sa nu mi-o luati in nume de rau,dar nu este o decizia mea,este luata la comun cu liderul,sau mai bine zis el a luat decizia asta,iar eu il sustin!
Veniti cu idei cum sa facem,sau in final ramane tot asta?!!
Sus In jos
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeVin Mar 23, 2012 5:33 am

Ar trebui masck sa isi zica parerea aici pe Forum, ca de altfel nu cred ca se va mai rezolva asta. Noi mai alegem un nume si daca el iar nu este de acord totul se va repeta. Asa ca spunetii lui sa intre aici, si sa ne zica ce crede.
Mai aduc aminte de la ce sa inceput faza cu schimbatul numelui: multi zic ca noi suntem hackeri, ceia ce nu este deloc adevarat, si la cw se feresec de noi plus ca mai zic la altii sa se fereasca de noi. Asa ca clanurile care sunt dispuse sa joace versus noi sunt foarte putine (vorbind de cele romane).
Sus In jos
FacSicrie
Admin
Admin
FacSicrie


Mesaje : 68
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 39
Localizare : HD/DEVA

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeSam Mar 24, 2012 4:10 am

Si aia care vor sa joace cu noi,au hak ca fara nu ar putea sa ne bata Very Happy
Sus In jos
https://baieti-bunii.forumgratuit.ro
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitimeDum Mar 25, 2012 1:13 am

deci hai sa nu mai pierdem vremea.Cineva care intra mai des pe ts,sa vorbeasca cu masck ca sa-si dea acordul sa incepem cu votarile iar.Facem aceasi schema,fiecare lt propune un nume(romanesc) iar membrii voteaza.
Cu cat incepem mai devreme cu atat mai bine!



PS: Schimbati va rog fondu asta de forum ca e aiurea RAUUUUU!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre Nume, Emblema si Site ! Empty
MesajSubiect: Re: Despre Nume, Emblema si Site !   Despre Nume, Emblema si Site ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Nume, Emblema si Site !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Participati la sondajul noului nume al clanului
» Un Nou Site !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: PropuNeri-
Mergi direct la: