† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

 Participati la sondajul noului nume al clanului

In jos 
+6
Romulusan
ex
ovi.
FacSicrie
md_angel
unq_george
10 participanți

Noul nume de clan
»ObsceN?™
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap33%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 33% [ 5 ]
AsSaSsInII
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap7%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 7% [ 1 ]
CaMaTaRI
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap7%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 7% [ 1 ]
We Own™
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap53%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 53% [ 8 ]
bounce
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap0%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Crystal
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap0%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
BaieTi-BuNi™
Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_lcap0%Participati la sondajul noului nume al clanului Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 15
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 8:13 am

Toti locotenentii + liderul sunt rugati sa posteze un nou nume de clan,unul interesant,original si chiar romanesc daca este posibil.
Urmatoarea etapa in alegerea noului nume va consta intr-un sondaj.Dupa ce fiecare lt va posta O(una singura) varinata se va face un sondaj unde fiecare membru al clanului cu acces pe forum va putea vota numele care il considera mai potrivit,frumos,"cool" etc ...
Asteptam propunerile tuturor locotenentilor!! Spor la imaginatie! Very Happy
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeLun Mar 12, 2012 11:39 am

Ok,am sa fac eu prima propunere...

»ObsceN?™️

sper sa va placa si sa primeasca cat mai multe voturi!
Spor la votat! Very Happy
Sus In jos
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 2:41 am

AsSaSsInII


Daca tot am fost obligat sa le sterg, il las pe asta !!
Oricum cred ca ar fi bine sa dam mai multe nume, pentru a avea de unde alege !


Ultima editare efectuata de catre md_angel in Mar Mar 13, 2012 10:13 am, editata de 2 ori
Sus In jos
FacSicrie
Admin
Admin
FacSicrie


Mesaje : 68
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 39
Localizare : HD/DEVA

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 4:13 am

CaMaTaRI





Ultima editare efectuata de catre maciupiciu in Vin Mar 16, 2012 4:24 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://baieti-bunii.forumgratuit.ro
ovi.
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ovi.


Mesaje : 8
Reputatie : 3
Data de inscriere : 07/01/2012
Localizare : ALBA - RO / ITALIA

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 4:24 am

...


Ultima editare efectuata de catre ovi. in Mar Mar 13, 2012 6:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 5:08 am

Deci,am sa recapitulez,poate nu ati inteles bine,sau poate nu sunteti de acord.. nu stiu.
Ca sa nu se creeze haos,nume noi propun numai LOCOTENENTII si LIDERUL!!
Iar a doua idee este ca fiecare locotenent sa se limiteze la un singur nume,UNU SINGUR!
asa ca editati-va posturile,sau daca nu sunteti de acord,postati aici variantele voastre de a face chestia asta,cu alesul numelui.






PS: SA AI POFTA MACIULE!! Smile)
Sus In jos
ex
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ex


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Buzau

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:36 am


We Own™️ cred ca e cel mai potrivit ca prea le dam own la toti la cw Very Happy
Sus In jos
Romulusan
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
Romulusan


Mesaje : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 37
Localizare : Tg-jiu/Gorj

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 9:57 am

CLASS...tm nus locotenent da mia venit asa
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMar Mar 13, 2012 11:01 am

Hai sa va mai zic ceva,ca sa fie si mai clar.
Din cate am inteles la sondaj se pot pune numai 10 nume,suntem 7 LT+ lider.
Asta inseamna deja 8 locuri de sondaj,in curand va fi si nelu promovat la rank de LT,deci o sa fie deja 9 nume propuse.

1- nu putem propune mai mult de un nume de persoana pt ca nu am avea loc sa le punem in sondaj,
2- cu cat mai multe nume,cu atat membrii(cei care voteaza) vor fi mai confuzi.Dintre 20 de propuneri e imposibil sa-ti placa doar un nume,deci va fi o decizie mai grea pt cel ce voteaza.In schimb daca ar fi numai 9 propuneri asa cum am zis eu de la inceput,pastram lucrurile mult mai simplu,



@ Angel: nu am obligat sa propui un singur nume,am propus. se va propune un singur nume de persoana(LT) numai in cazul in care nu aveti voi o idee mai buna.Eu cred ca sistem propus de mine e destul de bun,dar repet,daca aveti o idee mai buna,ziceti!

@ Maciu: am impresia ca scorpionii rosi a mai fost clan sau este,plus ca este clan RedScorpions daca nu ma insel(care nu e clan roman),plus ca probabil vroiai sa scri Scorpionii,cu doi de "i" Smile))

@ Romica: i lol'd so hard at your post Smile))

Astept cat mai curand propunerile de la locotenenti ca sa putem face sondaj cat mai curand,iar oamenii sa inceapa a vota!
Sus In jos
pRaff
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 2
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/12/2011

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 12:30 am

Suna destul de bine »ObsceN?™
Mi'ar placea numele asta:D:bounce:
Sus In jos
Romulusan
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
Romulusan


Mesaje : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/12/2011
Varsta : 37
Localizare : Tg-jiu/Gorj

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 6:12 am

Hahahaha lol!
Sus In jos
Venom20
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 7:45 am

numele ales de mine: Crystal
Sus In jos
FacSicrie
Admin
Admin
FacSicrie


Mesaje : 68
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 39
Localizare : HD/DEVA

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeMier Mar 14, 2012 9:12 am

pula mea am lipsit de la orele de romana(gramatica in special)........vad ca angel vrea sa facem un nou forum al clanului,din cate am citit in ce a postat eu sunt de acord
Sus In jos
https://baieti-bunii.forumgratuit.ro
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeJoi Mar 15, 2012 2:05 pm

Deci, ce ati zice daca duminica asta ati baga la vot propunirele care sunt ca sa nu o mai intindem mult !!
Mai devreme e mai bine !
Sus In jos
ex
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ex


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Buzau

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 5:16 am

eu sunt de acord ca cn a avut interes a postat numele dar ce nu inteleg e ce cauta fostu nume in lista daca vrem sa il schimbam lol!
Sus In jos
Venom20
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/02/2012

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 1:36 pm

si eu sunt de acord sa se schimbe duminica, si numele merge ca oricum o iau toti la clan war, hahaha.
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 3:05 pm

ex a scris:
eu sunt de acord ca cn a avut interes a postat numele dar ce nu inteleg e ce cauta fostu nume in lista daca vrem sa il schimbam lol!


omu are dreptate,parca era vorba sa-l schimbam ca sa mai putem juca si noi cw,nu vedeti ca toti se feresc de noi?!
Sus In jos
Rep
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 5
Reputatie : 1
Data de inscriere : 16/03/2012

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 10:40 pm

We own pare cel mai interesant dintre toate.......
Sus In jos
ex
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ex


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Buzau

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeSam Mar 17, 2012 2:40 am

Geo are dreptate daca nu schimbam numele nu mai putem juca cw saptamana trecuta cand intram pe un room fugeau toti de noi mereu cica suntem hak3ri ca prea ii bateam mereu
Sus In jos
FacSicrie
Admin
Admin
FacSicrie


Mesaje : 68
Reputatie : 4
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 39
Localizare : HD/DEVA

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeSam Mar 17, 2012 2:52 am

Razvan a vorbit cu mine si mi-a spus ca tot numele pe care il avem il doreste,nu inteleg dc tot intrebati ce cauta numele de BaieTi-BuNi™ in sondaj,doar voi ati spus ca fiecare sa ne dam cu parerea.
SUNTEM UN GRUP o sa voteze tot clanul nu unul singur,asa ca stati linistiti numele voastre sunt in sondaj,fie ca cel mai bun sa castige
Sus In jos
https://baieti-bunii.forumgratuit.ro
-[MD]-ViTeA
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
-[MD]-ViTeA


Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/03/2012
Varsta : 27

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeDum Mar 18, 2012 11:22 am

We Own e cea mai buna varianta bounce
Sus In jos
ex
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
ex


Mesaje : 8
Reputatie : 0
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 31
Localizare : Buzau

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 12:34 am

Eu propun ca votu sa se incheie si maciu sa blocheze topicu urmand a se spune noul nume deoarece de vineri pana azi cn a vrut sa voteze si era interesat de noul nume putea sa intre si sa voteze au avut timp 2 zile si sa anuntat si pe clan aseara ca e ultima zi in care se putea vota.Geo tot asa a anuntat angel a fost de acord si eu la fel daca cineva din LT nu e de acord sau lideru cu aceasta decizie poate sa zica.
Sus In jos
md_angel
Admin
Admin
md_angel


Mesaje : 16
Reputatie : 0
Data de inscriere : 24/02/2012
Varsta : 30
Localizare : Italia/Bologna

Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitimeLun Mar 19, 2012 5:36 am

Deci deja sondajul sa inchis !
Multumim celor care au votat !!
Numele va fi schimbat in curind !!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Participati la sondajul noului nume al clanului Empty
MesajSubiect: Re: Participati la sondajul noului nume al clanului   Participati la sondajul noului nume al clanului Icon_minitime

Sus In jos
 
Participati la sondajul noului nume al clanului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: PropuNeri-
Mergi direct la: