† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

 Kick pentru ce ma KiT*KaT???

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
makavely
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 1
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/03/2012

Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Empty
MesajSubiect: Kick pentru ce ma KiT*KaT???   Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeSam Mar 10, 2012 11:47 pm

Salut am si eu o intrebare pt jucatori KiT*KaT si I-O-N-U-T
Dc miati dat ma kick de pe room? am zis ceva gresit vam jignit sau de ce drq? plm eu ma jucat cu clanu vostru pe multe room-uri dar nu ma dat kick niciodata si astazi te trezesti tu sa imi dai kick ca asa vrei tu! daca nu sti sa joci GM nu te mai juca frate dar nu imi da mie kick ca si eu joc la fel ca totii pt ribbon
praff (nelu) ma cunoaste si stie ca joc bine GM intrebatil pe el
sunt [ow]Makvely din clan onewave
astept si eu un raspuns pt kick
mersi
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Empty
MesajSubiect: Re: Kick pentru ce ma KiT*KaT???   Kick pentru ce ma KiT*KaT??? Icon_minitimeDum Mar 11, 2012 2:35 am

Salut,sunt pRaff..gL dar nu sunt nelu,nelu e alt "pRaff".Eu nu stiu ce s-a intamplat,dar imi pot imagina,nu tre sa o iei ca pe ceva pesonal,jucatorii mentionati de tine sunt tineri,si tinerii se aprind mai repede,actioneaza inainte de a judeca.Nu trebuie sa porti pica tot clanului pt ce s-a intamplat,peste tot mai gresete lumea,iar noi locotenentii nu putem fi mereu in acelasi room cu ceilalti membrii din clan ca sa-i supraveghem.Tot ce pot face este sa implementez ideea de a nu mai da kick jucatorilor romani de pe roomuri,asta incerc sa fac.Eu rar am vazut turci sa se voteze intre ei,dar na...noi romanii suntem mai prosti.Sper ca toate clanurile romanesti sa adopte ideea asta,de a-si apara concetatenii.
Bafta,si pe viitor sper sa nu t-i se mai intample povestea asta nefericita cu membrii din acest clan.
Sus In jos
 
Kick pentru ce ma KiT*KaT???
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pentru Zanpacy
» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
» Pentru cei care li sa furat conturile de hakeri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: Spune-ne ce te deranjeaza-
Mergi direct la: