† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

 Propuneri pt locotenenti !!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Propuneri pt locotenenti !! Empty
MesajSubiect: Propuneri pt locotenenti !!   Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 5:36 pm

Hai sa spargem gheata la categoria propuneri cu acest nou topic.Am creat acest topic pt a mai avansa din membrii clanului la rangul de locotenent.Desigur aceasta decizie nu o iau eu, ea va fi luata impreuna cu ceilalti lt's si nu in ultimul rand cu liderul,care va avea si cuvantul final.
Ierarhia este foarta importanta intr-o societate,deci pt buna functionare a clanului si pt un control mai strict al jocului dupa parerea mea ar fi indicat sa avem un locotenent la fiecare 10 membrii.
Daca si ceilalti locotenenti impreuna cu Masck sunt de acord cu ideea aceasta,vom face propuneri pt un nou lt bazate pe vechimea acestuia,activitatea lui in joc cat si pe forum.Dupa ce se vor lua in considerarea toate astea vom putea face un pool unde voi veti putea vota pe cei care vrei sa reprezinte clanul,sau vei putea face propuneri iar in apoi conducerea va lua o decizie.
Astept parerea vostra in aceasta privinta,in special pe a liderului.
Bine-nteles ca toate acestea se vor intampla in momentul cand vor exista si zp-uri in banca clanului pt a da curs acestor modificari!
Sus In jos
Rep
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 5
Reputatie : 1
Data de inscriere : 16/03/2012

Propuneri pt locotenenti !! Empty
MesajSubiect: Re: Propuneri pt locotenenti !!   Propuneri pt locotenenti !! Icon_minitimeVin Mar 16, 2012 10:53 pm

Doamne fereste sa fiu eu LT pt aia care nu respecta regulile Smile)
Sus In jos
 
Propuneri pt locotenenti !!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: PropuNeri-
Mergi direct la: