† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
                                              --TRIBUNAL-- Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
                                              --TRIBUNAL-- Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
                                              --TRIBUNAL-- Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
                                              --TRIBUNAL-- Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
                                              --TRIBUNAL-- Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

  --TRIBUNAL--

In jos 
AutorMesaj
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

                                              --TRIBUNAL-- Empty
MesajSubiect: --TRIBUNAL--                                                 --TRIBUNAL-- Icon_minitimeMier Mar 07, 2012 5:05 am

Acest topic a fost creeat in baza de a ameliora conflictele intre membrii clanului.Cand exista o cearta majora intre 2 membrii ai clanului,in loc sa se ajunga la injuraturi,isi pot expune aici cazul,cu argumente,screen shoturi etc.Acuzatul poate intra sa-si expuna parerea si versiunea lui al "conflictului" de asemenea pot intra si martori care sa sustina acuzatul/victima.
Si cum era de asteptat,locotenentii sunt juriul,care vom discuta cazul,iar liderul va lua o decizie,care poate insemna excluderea unui membru din clan.
Acest topic nu este facut pt amuzament.Luati in serios,si nu aduceti acuze nefondate!!
Folositi topicul cu incredere pt a va rezolva conflictele!
Succes.
Sus In jos
 
--TRIBUNAL--
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: Spune-ne ce te deranjeaza-
Mergi direct la: