† Cimitiru †
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

† Cimitiru †

Suntem aia de care ti-a zis mata sa te feresti
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cei care isi fac cont pe forum sunt rugati sa-si puna o poza la avatar,ca sa ne cunoastem si noi
Ultimele subiecte
» [RO]d1c1 - _0FF.wmv ....
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeSam Aug 04, 2012 5:00 pm Scris de GigiTractor

» -[MD]*AnGeL. va zice ADIO.
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 11:37 pm Scris de FacSicrie

» Ce mai mai jucati in afara de cross fire
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeLun Mai 21, 2012 9:13 am Scris de 24dany

» team speak 3
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeMier Mai 09, 2012 12:20 am Scris de FacSicrie

» Unde Pot Vedea ora de Log In pentru Evenimente !
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeSam Apr 07, 2012 4:03 am Scris de md_angel

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Daca va plictisiti

 

 Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Ro*Fox
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 2
Reputatie : -1
Data de inscriere : 06/02/2012

Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Empty
MesajSubiect: Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc   Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeLun Feb 06, 2012 3:30 pm

Salut , eu sunt Ro*Fox , Leaderul din clanu Veterans , Am jucat ieri un meci cu clanul vostru si am fost foarte surprins de Elefantzelu , care juca cu wall , am incercat sa urc replay-ul aici la voi pe forum dar nu pot din cauza ca nu este acceptat , imi da "Fisierul incarcat nu este valid: numele atasamentului este incorect." Am incercat sa postez link-ul de download dar nici aia nu ma lasa ca in primele 7 zile nu pot posta link-uri externe , singura solutie sa vedeti replay-ul este pe forum pe veterans punct ro la hakeri din clanuri romanesti .
Observ ca Honorable soldier nu are , ce decizie luati cu el nu ma priveste dar , din cauza la unu ajungeti si voi pe lista de Clanuri Romanesti codate .




Bafta la kills
Sus In jos
unq_george
Admin
Admin
unq_george


Mesaje : 33
Reputatie : 5
Data de inscriere : 21/12/2011
Varsta : 38
Localizare : Barcelona/Spain

Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Empty
MesajSubiect: Re: Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc   Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 1:10 am

Ro Fox,eu sunt pRaff..gL fostul sRi]-eXpert. ne aveam la prieteni,poate mai ti minte.. in fine,ms pt observatie,am sa ma uit si pe replay-ul de la voi si am sa-l urmaresc si in joc,cum ca nu are cont pe forum la noi nu va sti ca este urmarit.Voi discuta si cu liderul si ceilalti lt's si vom lua o decizie.Multumim de "heads up" !! spor la kill si voua(nu ca nu ati avea deja).
Sus In jos
MASCK
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!
MASCK


Mesaje : 3
Reputatie : 1
Data de inscriere : 22/12/2011
Varsta : 36
Localizare : HERENCIA-SPANIA

Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Empty
MesajSubiect: Re: Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc   Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 8:58 am

DAR LA VOI CATI HA,CKERI SUNT IN CLAN? CU STIMA SI RESPECT MA CHIS PA EL JOC E DE DISTRACTIE MASCK
Sus In jos
Ro*Fox
!!!!Aia mici!!!
!!!!Aia mici!!!



Mesaje : 2
Reputatie : -1
Data de inscriere : 06/02/2012

Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Empty
MesajSubiect: Re: Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc   Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitimeMier Feb 08, 2012 4:45 pm

MASCK a scris:
DAR LA VOI CATI HA,CKERI SUNT IN CLAN? CU STIMA SI RESPECT MA CHIS PA EL JOC E DE DISTRACTIE MASCK

Salutare,normal ca te-am retinut,am jucat ceva meciuri impreuna...acum..intradevar MASCK,ai dreptate absoluta...nu postez ca noi fiind un clan PERFECT ideea este ca tintim catre perfectiune...adica ...1-no hack,2- no insult,3-no farm,4-no kids...sper sa ma intelegi ca eu nu am facut acuze la toti membrii clanului sau la numele clanului...am pus acest video cu speranta sa va puteti uita si voi si sa va dati cu parerea ...nu am spus ca am eu dreptate doar am tras un semnal de alarma. Eu sper sa nu ma intelegeti gresit ca mi-am permis sa intru e forum la voi si sa creez tensiuni doar ca am tendinta sa cred ca intr-o zi ,cu soare,va exista mult mai multa COMUNICARE intre clanurile romanesti si inca ceva si inchei...TOTI trebuie sa facem ceva pentru acest joc daca DORIM sa jucam un joc CURAT. Bafta la killuri. Cu respect.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Empty
MesajSubiect: Re: Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc   Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc Icon_minitime

Sus In jos
 
Poate vreun locotenent sa priveasca sau liderul si sa imi dea un raspuns . Multumesc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
† Cimitiru †  :: Cuprins :: Spune-ne ce te deranjeaza-
Mergi direct la: